Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak sbalit kluka v létě

14. 12. 2006
Pro holky:Jak sbalit kluka v létě

Na dovolené:

* I když je dovolená s rodiči pruda, nebuď na ně drzá a netvař se kysele. Zamračené holky nejsou v kurzu!
* Jestli se ti líbí cizinec, zjisti si, jak se v jeho rodném jazyce řekne "ahoj" a s úsměvem ho pozdrav. Tvůj přízvuk ho určitě dostane.
* Nestresuj se tím, že tě vidí v plavkách. Jestli máš problém oslovit ho polonahá, hoď na sebe tričko nebo sarong.
* Ukaž mu, že jsi dobrodružka! Holka, která ochutná všechny místní speciality a bez zábran se sveze třeba na velbloudovi, dává najevo, že je s ní zábava.
* Zapomeň doma mobil. Když budeš na pláži neustále SMSkovat kámoškám, pomyslí si, že se nudíš a neumíš si dovolenou užít.
* Buď ve střehu. Když si domluvíš rande s klukem, který tě oslovil večer v baru, řekni rodičům nebo kamarádům, kam a s kým jdeš. Lepší je nikomu cizímu nevěřit.

Na koupališti:


* Nebuď v depce kvůli postavě. Přitažlivější je oplácaná holka, která si zahraje vodní pólo, než modelka, která dřepí na lehátku, aby si nenamočila vlasy.
* Bazén je super místo na dovádění. Nevíš, o čem si s ním povídat? Navrhni mu závod, kdo dřív přeplave tam a zpět. Až vyhraje, pěj obdivné chvalozpěvy:-).
* Plavčíci se většinou vyznají. S nějakým se seznam a on ti zaručeně napráská, který z kluků chodí na koupaliště se svou holkou a který je nezadaný.
* Dejte se s kámoškou do kupy s jeho partičkou a u vody blbněte společně, zvýšíš si šance!
* Odplav! Holky, které jenom neleží na dece jak sušené švestky, ale brázdí vlny, jsou atraktivní. Dávají najevo, že jsou akční a pečují o tělo.
* Líbí se ti jeho plavecký styl nebo vzorek na plavkách? Vychval ho až do nebes! Odblokuješ zábrany.
* Zahoď sluneční brýle a navaž oční kontakt. Z přímého pohledu lze leccos vyčíst...

Na nákupech:

* V butiku se s nikým neseznámíš. Kluky nákupy oblečení příliš neberou. Courají spíš v krámech s hudbou nebo elektronikou.
* Sehraj ztracenou cizinku. I když víš, kde jsi a kam míříš, zeptej se ho na cestu k centru. Je to fajn způsob, jak odstartovat konverzaci.
* Bloumá s kámošem po obchoďáku? Nestopuj ho! Coby lovkyně bys ho akorát vyděsila nebo otrávila.
* Zkus navázat kontakt v kině u stánku s popcornem. Nebo kdekoli ve fast foodu. Budeš mít jistotu, že ti nezmizí dřív, než dojí hot dog:-).
* Líbí se ti kluk, který brigádničí v obchodě? Tak hlavně nepostávej v okolí hodinu předtím, než mu skončí pracovní doba, ve snaze sehrát náhodné setkání.
* Buď nehorázně odvážná! S úsměvem mu řekni, že tě honí mlsná, a zeptej se, co že to má v nákupním košíku dobrého.

V klubu:

* Rozhodneš-li se navázat s někým kontakt, nestůj daleko od něj. Není nic trapnějšího než neustálé "cože?", kterým se budete snažit přeřvat muziku.
* Vracej úsměvy. Když se na tebe usměje kluk, který se ti líbí, neklop stydlivě hlavu a úsměv mu oplať. Bude vědět, že když tě osloví, nepošleš ho do háje.
* Neopíjej se. Jasně, některým klukům imponují nakalené holky. Jenže většinou to jsou zoufalci, o které by střízlivá kočka nezakopla.
* Ve spojitosti s vyzývavostí svého modýlku dodržuj pravidlo "méně je více". Klidně nos minisukýnky, hluboké výstřihy a krátké topy, ale nikdy ne všechno najednou. Polonahé holky působí lacině.
* Neposílej mu panáka. Když ti neznámý kluk koupí drink, poděkuj a připij si s ním, ale nekupuj mu další na oplátku. Cílem není opít se, ale seznámit se, ne?
* Rozbal to na parketu, jako by tam ani nebyl. Když se po něm budeš hned pnout jako liána, uděláš dojem "přísavky" a odradíš ho. Kluci chtějí dobývat!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

High Blood Constraints and Basic nature Disease

(AReobreFewGono, 30. 7. 2018 1:12)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-inde-portugal/

 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>